събота, 21 ноември 2009 г.

Левски - Черно море 3:0

21.11.2009
Най-после Мачът, който искахме да видим. За него обаче няма много за казване - след невероятния гол на Жоазиньо Левски най-после заигра така както трябва. Заслужена дузпа 5 минути по-късно, гол на Бардон и контролът върху играта беше в наши ръце. 3:0 15 минути преди края и това беше всичко.

Безспорно трябва да се отличи Сектор Б за невероятната подкрепа от трибуните. След втория гол привържениците в Б можеха единствено да се забавляват - скачане, пеене, факли, димки... Хубави бяха моментите, в които се развяха шаловета, също и идеята за нови интерпретации на стари песни беше много добра за разчупване на еднообразието.

Посещаемостта в Б не беше висока - изпълнен на около 1/4 от капацитета, но феновете се бяха събрали на едно място и доказаха, че наистина силата е в обединението.

Малка посещаемост и във В сектор - около 200 души, но явно повечето левскари бяха в А - почти цялото пространство под козирката беше изпълнено.

Около 40 души подкрепяха отбора на Черно море. В началото на второто полувреме запалиха десетина факли.