събота, 28 ноември 2009 г.

Левски - Монтана 3:1

28.11.2009
Мач с резонна победа - нещо, което отдавна не бяхме виждали. Един гол в средата на първото полувреме и един в края му - достатъчно за да се доиграе преспокойно. Може би за добро падна и голът на Монтана в последната минута на първото полувреме. Футболистите на Левски обаче подходиха достатъчно сериозно и в първите минути на второто полувреме Жоазиньо покачи резултата на 3:1.

Силно представяне на Сектор Б въпреки дъжда и ниската посещаемост - феновете не спряха да пеят през целия мач. В началото на второто полувреме на оградата се разпъна голямо знаме "Fear of the dark" и се запалиха факли в сектора. Пирошоуто беше предвидено за мача с Литекс, но поради технически проблем не се състоя тогава. Към края на мача феновете в Б издигнаха транспаранти против БФС и съдиите във връзка със странното съдийство в предходния мач с Литекс.

Странни бяха близо десетината души, дошли да подкрепят Монтана. Около средата на първото полувреме закачиха своите 3 (три) знамена, бяха взели и тъпан, а 5-10 минути преди края на мача се изнесоха. Е, все пак по-добре от нищо.