събота, 8 декември 2012 г.

Левски - Славия 3:1

08.12.2012
siniteЗначима победа за "сините" в последния кръг от първенството. Добро начало на мача - още в 12-та минута след центриране от фал, Димов отклони топката в мрежата на бившия ни вратар Георги Петков. В 22-та обаче Ели и Ангелов не си свършиха работата в защита, в следствие на което Здравко Лазаров изравни. В първата минута от второто полувреме пък Йорданов центрира отляво и Жоао Силва от воле отбеляза за 2:1. Португалецът беше точен и в 48-та, когато засече на празна врата пас от Мюлдер, този път отдясно. В 57-та пък Янко Сандански от домакините беше изгонен след втори жълт картон. До края на мача имаше няколко положения, но нищо значимо.

Въпреки ужасяващия студ, около 1000 души присъстваха на мача. Около 500 беше агитката във "В" сектор и още стотина левскари в "А".