събота, 10 ноември 2012 г.

Левски - Ботев (Враца) 2:0

10.11.2012
siniteОчакваната лесна победа не дойде особено лесно, макар че мачът започна доста добре с гол още в 5-та минута на Марсиньо. След него обаче нашите футболисти спряха да играят. В 20-та минута пък беше отменен гол на "Ботев" заради засада. Единственото по-значимо положение за нас дойде пък в 72-та минута, когато ентусиазираният да отбележи Дъстли Мюлдер най-накрая го стори с красиво попадение - залъга защитник на гостите и от границата на наказателното поле прехвърли вратаря за крайното 2:0.

Мачът се игра пред 2000 души. Доста силен откъм песни "Сектор Б", въпреки малката бройка. Към края на мача запалиха десетина факли около знамето "Левски София", а пък от близкия блок зад таблото се изстреляха фойерверки.

Около 60 бяха привържениците на гостите. Макар да не бяха особено гласовити, заслужават похвала, тъй като подкрепяха отбора си до края на срещата.