неделя, 13 март 2011 г.

Левски - Черноморец 1:0

12.03.2011
siniteВ топлия съботен следобед "Левски" успя да надиграе "Черноморец" със скромното 1:0. На терена отборът ни стоеше добре и създаде доста опасни положения, но играчите не можаха да нацелят рамката на вратата. "Акулите" от своя страна бяха дошли да изтискат някоя и друга точка и често бавеха топката. След една добра комбинация през второто полувреме мощен шут на Владо Гаджев се отби в напречната греда. В 72-та минута след центриране на Ицо Йовов от корнер Дарко Тасевски се оказа на правилното място и засече топката на празна врата. Бурни аплодисменти при всяко отиграване на вездесъщия Сашо Александров, влязал като смяна в 62-та минута, и мощни скандирания в подкрепа на младия вратар Пламен Илиев - друго няма какво да се отбележи в този мач.

Прилично представяне на агитката на фона на близо 5-те хиляди души, решили да посетят мача. На няколко пъти по уредбата на стадиона беше обявен призив да се подкрепи и баскетболния ни отбор, играещ от 20:15 и се получи добро "афтърпарти".